O nas

   Firma SMJ powstała w roku 2001. Już ponad 19 lat działamy z powodzeniem na lokalnym rynku, ciesząc się zadowoleniem i zaufaniem coraz liczniejszej grupy klientów.

   Do zadowolenia klientów przyczynia się zespół wykwalifikowanych profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą kierunkową co daje nam możliwość rozwiązania Państwa problemów na miejscu. Ponadto wiedza techniczna wyróżnia nas na tle konkurencji, bo oferujemy Państwu nie tylko sprzedaż, ale i profesjonalny serwis posprzedażowy.

   Przedmiotem naszej działalności są usługi i produkty dla klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych. Dokładnie badamy Państwa potrzeby, a przy doborze oferty uwzględniamy budżet jakim Państwo dysponują.

   Podmiotom gospodarczym gwarantujemy kompleksową sprzedaż sprzętu komputerowego wraz z serwisem i obsługą stacjonarną i zdalną (w nagłych wypadkach również po godzinie 18:00).

   Główną domeną naszej firmy jest sprzedaż komputerów, laptopów, zestawów komputerowych i drukarek oraz podzespołów i akcesoriów komputerowych. Sprzedajemy i serwisujemy komputery wszystkich marek oraz współpracujemy z firmą Alsen powiązaną z największym dystrybutorem sprzętu komputerowego w Europie środkowo-wschodniej firmą AB s.a. Współpraca ta daje nam możliwość sprzedaży szerokiej gamy produktów pozakomputerowych m.in. kas fiskalnych EMAR. ELZAB, POSNET, telefonów komórkowych i stacjonarnych, akcesoriów komórkowych, konsoli, gier na XBOX i PlayStation. Kierowcom polecamy nowoczesne i proste w obsłudze nawigacje, zestawy głośnomówiące, kamery cofania i radioodtwarzacze.

   Powyższy sprzęt można zamówić bezpośrednio u nas lub przez stronę www.alsen.pl z możliwością zapłaty i odbioru w naszym sklepie w terminie 24-48h.

   Nasz sklep oferuje Państwu zakup sprzętu w systemie ratalnym przez Lukas Finanse lub Santander Bank z możliwością ubezpieczenia kredytu lub rezygnacji z ubezpieczenia. Nasza siedziba znajduje się przy ul. Kościuszki 35a między salonem Plus GSM, a AUMIX części samochodowe.